تماس با ما

فروش پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام فالوور بالا در انواع مختلف (طبق شهر،کشور،شغل و …)

فروش پیج اینستاگرام

این روزها اینستاگرام به یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی در سطح دنیا تبدیل شده که میلیون ها کاربر از کشورهای مختلف،شهرهای گوناگون و با سلایق و استفاده های متنوع از آن استفاده میکنند، مدتیست خرید پیج اینستاگرام برای اشخاصی که وقت و حوصله افزایش فالوور و فعالیت مداوم در اینستاگرام را ندارند به امری متداول تبدیل شده است و روزانه بسیاری اقدام به خرید صفحه اینستاگرام با فالوور بالا میکنند اما همیشه این صفحه ها نیاز شخص خریدار را برآورده نمیکنند.

به عنوان مثال شخصی برای کاری کوچک یا شخصی یک صفحه با فالوور پایین نیاز دارد مسلما میخواهد هزینه کمتری کند یا شخصی برای راه اندازی یک کسب و کار نیاز به صفحه ای با فالوور خیلی زیاد دارد، یا به عنوان مثال شخصی که در شهر شیراز زندگی میکند ممکن است علاقمند باشد که فالوورهایش همشهری هایش باشند همچنین کسی که در شهر تهران زندگی میکند یا دیگر شهر ها نیز به همین شکل… مثال های دیگری نیز میتوان زد مثلا کسی میخواهد کسب و کار ام دی اف راه اندازی کند مسلما علاقمند است که پیجی را خریداری کند که اکثرا به دنبال خرید یا سفارش محصولات ام دی اف بوده اند و بسیاری مثال های دیگر.

حال ما این پست را برای شما عزیزان زده ایم که خرید پیج اینستاگرام در فالوور های مختلف جهت برآورده کردن نیازهای مختلف را تدارک ببینیم بدین شکل که اگر به دنبال خرید صفحات آماده نیستید میتوانید با هزینه ای بیشتر سفارش دهید تا برای شما گرامیان پیجی مناسب با نیازتان فراهم کنیم.

%اگر پیجی با فالوورهایی از شهری خاص نیاز دارید با ما تماس بگیرید%

/اگر پیجی با فالوورهایی مناسب شهر یا کشوری خاص نیاز دارید با ما تماس بگیرید/

#اگر پیجی مناسب سلیقه خود نیاز دارید با ما تماس بگیرید#

کانال تلگرام ما : ورود

ای دی تلگرام ما : ورود

ایمیل : john_chavoshi@y7mail.com

خرید پیج اینستاگرام

تشخیص واقعی یا فیک بودن فالوورهای اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام

مطمئنا شما نیز در اینستاگرام پیج های مختلفی را با تعداد فالوورهای بسیار زیاد دیده اید که شاید برایتان جای سوال داشته چطور شخصی حتی از میان اطرافیان و آشناها چنین پیجی دارد. اما نکته ای که نباید فراموش کنیم این هست که بسیاری از این پیج ها دارای فالوورهای تقلبی و فیک هستند و بسیاری از فالوورهایشان حسابهای ساختی اینستاگرام میباشند که فعالیتی ندارند.

حالا سوالی که شاید برایتان پیش بیاید این هست که چطور پستهایشان لایک و ویو بالایی دارند و به عنوان مثال پیج شخصی که 50k فالوور دارد پستش نیز 10000 لایک میخورد و 500 کامنت دارد چطور میتواند فیک باشد؟ امروزه برای هر مشکلی راه حلی تدارک دیده شده، شخصی پیج با فالوورهای فیک دارد برای اینکه کسی شکی نکند لایک و کامنت فیک نیز برای پستهایش استفاده میکند نرم افزارهایی مانند لایک بگیر و… در این راستا ساخته شده اند.

حال شما میخواهید بفهمید یک شخص آیا واقعا پیجش فالوورهای واقعی دارد؟ میخواهید پیجی را بخرید ولی نمیدانید واقعا این فالوورها واقعی هستند یا نه؟ برای این موضوع چند روش به شما آموزش خواهیم داد که بتوانید تشخیص دهید یک پیج فالوورهای واقعی دارد یا فالوورهایش فیک هستند؟!!

اولین نکته اینکه بین پستهایی که گذاشته کمی بگردید و یک ویدیو پیدا کنید ممکنه ببینید تعداد view ویدیو بالاست! حالا روی خود کلمه view یکبار لمس کنید به صفحه لایکهایی که به اون ویدیو داده شده وارد خواهید شد لایکهایی که برای ویدیوها در خود صفحه ویدیو نشان داده نمیشود اکنون اگر ببینید یک ویدیو 10000 بار نمایش داده شده ولی 100 لایک خورده صد در صد باید مطمئن باشید که بسیاری از فالوورهای این پیج فیک و ساختی هستند.

روش دوم اینکه وارد یکی از هایلایت های شخص شوید ببینید استوری شخص چه تعداد seen خورده اگر فالوورهای شخصی 50k بود ولی استوری هایلایتش 500 سین داشت یعنی بسیاری از فالوورهای این پیج فیک و ساختگی هستند.

 

در حال حاضر این دو روش بهترین روشهای تشخیص فیک یا واقعی بودن فالوور هستند که میتوانید به راحتی میزان فالوورهای هر پیجی را تشخیص دهید.

 

ورود به فروشگاه خرید پیج اینستاگرام توتال سکوریتی

 

اگر شما گرامیان نیز میخواهید پیج اینستاگرام خود را بفروش برسانید با ما تماس بگیرید تا پیج شما در فروشگاه توتال سکوریتی قرار گیرد

تماس با ما از طریق تلگرام : ورود

تماس با ما ار طریق ایمیل : john_chavoshi@y7mail.com

فروش پیج اینستاگرام

جدول قیمت پیج های اینستاگرام فروشگاه توتال سکوریتی

 

همانطور که مستحضر هستید قیمت و ارزش گذاری پیج های اینستاگرام به عوامل مختلفی مانند تعداد فالوور،میزان واقعی یا فیک بودن فالوورها،ایرانی یا خارجی بودن فالوورها،تناسب فالوور و فالووینگ ها،مرتبط بودن پیج به شغل شهر یا علایقی خاص و… وابسته میباشد. ما نیز سعی کرده ایم در روند جدید در قیمت گذاری پیج ها با در نظر گرفتن موارد فوق قیمت نهایی را بر روی پیج قرار دهیم که خریداران عزیز همانند گذشته پیجی با مناسبترین قیمت ممکن خریداری نمایند.

همانطور که میدانید قیمت پیج ها در فروشگاه ما به شکلی است که حتی دیگر فروشگاه های فروش پیج اینستاگرام از ما پیج خریداری میکنند و در فروشگاه خود برای فروش قرار میدهند. از این پس تمامی خریداران میتوانند جدول قیمت های ما را در این صفحه مشاهده کنند که بتوانند قیمت حدودی پیج ها را خودشان محاسبه کنند.

فروشگاه خرید پیج اینستاگرام | توتال سکوریتی

ارزش هر k فالوور فیک ارزش هر k فالوور واقعی ایرانی بودن فالوور ها بالای 10k بودن پیج پیج های اختصاصی تناسب فالووینگ و فالوور
بین 7000 تا 9000 تومان بین 9000 تا 12000 تومان 10000 تومان 10000 تومان 5000 تومان 5000 تومان

نکته : در برخی پیج ها نکات دیگری که در پیج مشاهده میشوند نیز در روند قیمت گذاری نقش دارند به عنوان مثال برخی پیج ها میزان فالوور آنها بصورت محسوس در حال بالا رفتن است مسلما این مورد نیز یکی از فاکتور های قیمت گذاری میباشد.

نکته 2 : ما تمام سعیمان را میکنیم که تا جای ممکن ارزانترین حالت قیمت گذاری را در نظر بگیریم و تخفیف های مختلفی را برای قسمت های مختلف قیمت گذاری در نظر بگیریم.

فروشگاه خرید پیج اینستاگرام | توتال سکوریتی

مثال اول :

به عنوان مثال پیجی ایرانی با 26.3k فالوور را در نظر بگیرید که این پیج طبق بررسی های ما تا 50% فالوور واقعی و 50% فالوور فیک یا غیر فعال دارد، پیج شخصی بوده و تناسب فالوور و فالووینگ نیز دارد (مثلا 2000 فالووینگ برای 26.3k فالوور)

از آنجایی که این پیج در مرز بین فالوور واقعی و فیک میباشد پس برای هر k فالوور آن ارزش 2000 تومان را در نظر میگیریم + ایرانی بودن پیج 5000 تومان + بالای 10k بودن پیج 5000 تومان + تناسب فالوور و فالووینگ 2000 تومان پس بدین شکل محاسبه میشود:

تعداد فالوور 26.3 ضرب در 2000 به علاوه 5000 به علاوه 5000 به علاوه 2000 = 64600 تومان

 

مثال دوم :

پیجی ایرانی و تجاری مثلا مربوط به شغل فروش پوشاک را در نظر بگیرید که 32k فالوور دارد که طبق بررسی های ما میزان فالوور ها تا 80% فیک میباشند و تناسب فالووینگ و فالوور نیز دارد.

از آنجایی که پیج اکثرا فیک است پس قیمت 1600 تومان در ازای هر k فالوور را برایش در نظر میگیریم + ایرانی بودن پیج 5000 تومان + بالای 10k بودن پیج 5000 تومان به علاوه تناسب فالووینگ و فالوور 2000 تومان به علاوه اختصاصی بودن پیج 2000 تومان پس این پیج به شکل زیر محاسبه میگردد:

تعداد فالوور 32 ضرب در 1600 به علاوه 5000 تومان + 5000 تومان + 2000 تومان + 2000 تومان = 65200 تومان

 

مثال سوم :

پیجی ایرانی را در نظر بگیرید که 8400 فالوور دارد که طبق بررسی های ما فالوور هایش تا 50% واقعی و 50% فیک هستند تناسب فالووینگ و فالوور نیز ندارد (مثلا 7000 فالووینگ برای 8400 فالوور) .

این پیج هم در مرز بین فیک و واقعی بودن قرار دارد پس ارزش هر k فالوور آن را 2000 تومان در نظر میگیریم + ایرانی بودن پیج 5000 تومان پس محاسبه میگردد:

تعداد فالوور 8.4 ضرب در 2000 تومان + 5000 تومان = 21800 تومان

 

مثال چهارم :

پیجی خارجی با 7800 فالوور 90% فیک که تناسب فالووینگ و فالوور دارد (مثال 600 فالووینگ برای 7800 فالوور).

به دلیل فیک بودن فالوور ها ارزش هر کا فالوور را 1500 در نظر میگیریم + تناسب فالووینگ و فالوور پس این پیج به شکل زیر محاسبه میشود:

تعداد 7.8 فالوور ضرب در 1500 + 2000 = 13700 تومان

فروشگاه خرید پیج اینستاگرام | توتال سکوریتی

خرید پیج اینستاگرام 2

آموزش خرید پیج اینستاگرام از طریق فروشگاه توتال سکوریتی

تعدادی از دوستان از ما تقاضای آموزش نحوه خرید پیج از طریق فروشگاه توتال سکوریتی را داشتند که اکنون در این پست بصورت تصویری و مرحله به مرحله تمامی مراحل یک خرید موفق از طریق فروشگاه ما را آموزش خواهیم داد.

 

1-طبق عکس زیر ابتدا روی قسمت انتخاب کنید کلیک کنید

خرید پیج اینستاگرام 1

 

2-مطابق با عکس زیر در کادر شماره 1 طبق دسته ای که انتخاب کرده اید پیج مورد نظر خود را انتخاب کنید،در کادر شماره 2 مبلغ قابل پرداخت پیج را خواهید دید، در کادر شماره 3 ایمیل واقعی و یک شماره تلفن وارد نمایید، در نهایت در کادر شماره 4 دکمه پرداخت را بزنید تا به درگاه پرداخت متصل شوید.

خرید پیج اینستاگرام 2

 

3-مطابق با عکس زیر زمانی که به درگاه پرداخت متصل شدید اطلاعات پرداخت خود را وارد نمایید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید

خرید پیج اینستاگرام 3

 

4-در نهایت به صفحه ای مانند عکس زیر وارد خواهید شد که اطلاعات پیج اینستاگرام خریداری شده شما در آن قرار دارد،توضیحات این صفحه را دقیقا مطالعه بفرمایید تا بتوانید بدون هیچ مشکلی به راحتی وارد حساب اینستاگرام خریداری شده شوید.

 

خرید پیج اینستاگرام 4